انجام پایان نامه رشته زیست شناسی در مقطع ارشد و دکتری

پایان نامه ارشد زیست شناسی
محیط زیست انسان‌ها به مطالعه نیاز دارد . این مطالعه درباره انواع و اقسام مختلف موجودات و زیستگاه‌های مختلفی است که در جهان خلقت موجود می باشد. تحصیل در رشته زیست شناسی به صورت تخصصی دارای گرایش‌های گوناگونی می باشد. اهمیت این رشته با توجه به نیاز علوم پزشکی و دارویی، صنایع غذایی و تخمیری، نیاز کشاورزی و دام پروری، نیاز سازمان های محیط زیست و مبارزه با آلودگی آن، نیاز دانشگاه ها به مدرس و محقق و …  به خوبی مشخص می شود. به علت حساسیت این رشته و نیاز به دقت بالا، تجهیزات آزمایشکاهی دقیق جهت انجام تحقیقات و پایان نامه زیست شناسی مورد نیاز است.

گرایش های رشته زیست شناسی :

علوم سلولی و مولکولی : سلول و مولکول های مهم در حیات سلول که از آن جمله ماده ژنتیکی و پروتئین ها می باشند

ژنتیک : انتقال صفات وراثتی از والدین به فرزندان

میکروبیولوژی : میکروارگانیسم های مضرو بیماری زا را شناسایی کرده و در جهت مبارزه با آنها برآمده و با شناسایی انواع مفید آنها در جهت بهبود زندگی حیوانات و نباتات گام برمی دارد.

بیوتکنولوژی : استفاده از ويژگيهاي انواع ميكروبها در توليد و تجزيه مواد مختلف نظير هورمون هاي انساني و این کار به روش نوتركيبي، از تولید حشره كش هاي ميكروبي، توليد انواع ماكرومولكولها و استخراج كاني ها تا زدودن مواد زايد سمي در شرايط متعارف

بیوشیمی : ترکیب اجزا و ساختار مواد موجود در سیستم های زنده و واکنش های شیمیایی انجام شده در این سیستم ها

بیوفیزیک : دانشي ميان رشته‌اي در مرز مشترك رياضي، فيزيك، شيمي، زيست‌شناسي و حتي كامپيوتر

زیست فناوری دریا : موجودات دريايي منبع تركيبات منحصر به‌ فردي هستند كه داراي پتانسيل‌هاي صنعتي در زمينه‌هايي همچون توليد مواد دارويي، آرايشي، افزودني‌هاي غذايي، كاوشگرهاي مولكولي، آنزيم‌ها، مواد شيميايي ویژه و مواد شيميايي مورد استفاده در كشاورزي می باشند.

صنعت و محیط زیست : مجموعه‌ای از اصول علم و فنون در زمینه‌های مهندسی ژنتیک، علوم سلولی ملکولی، توسعه سویه‌های صنعتی، فناوری تخمیر، جداسازی و خالص‌سازی مواد زیستی با ارزش، اصول مهندسی در طراحی فرایند ‌های  زیستی و کاربرد زیست‌فناوری در محیط زیست

انجام پایان نامه زیست شناسی در موسسه پایان نامه سرا

موسسه پایان نامه سرا مفتخر است اکنون با همکاری با بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته زیست شناسی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه زیست شناسی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه زیست شناسی از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

6 پاسخ به “انجام پایان نامه رشته زیست شناسی در مقطع ارشد و دکتری”

 1. سلام و وقت بخیر
  سفارش پروپوزال دارم با این توضیحات که ، موضوع مشخص است و منابع و رفرانس هم دارم جهت تسهیل و سرعت در انجام نگارش پروپوزال .
  فرمت پروپوزال نویسی دانشگاه رو هم ارسال می کنم .
  با این شرایط ، هزینه ی تقریبی و مدت زمان نگارش و تجویل چه قدر خواهد بود؟
  تشکر
  ارشد بیوشیمی

 2. سلام دانشجوی دکترای بیوشیمی هستم و می توانم پرپوزال و پایان نامه انجالم دهم…سریع و ارزان با چندین سال سابقه.. در صورت تمایل به 09189017270 اطلاع دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *