چاپ کتاب

با توجه به اهمیت نشر دانش در قالب کتاب های چاپی و کتاب های الکترونیکی، موسسه پایان نامه سرا اقدام به ایجاد دپارتمانی تخصصی جهت بالا بردن نشر کتاب های علمی و کمک به محققین و دانش جویان جهت چاپ و نشر پژوهش هایشان به صورت کتاب نموده است. این دپارتمان با بهره گیری از متخصصین و صاحبان فن در حوزه چاپ و نشر کتاب و به یاری متخصصین دپارتمان های پایان نامه و مقاله به دانشجویان و محققین بسیاری کمک نموده است تا تولیدات علمی خود را منتشر نمایند. به طور کلی کادر دپارتمان چاپ کتاب پایان نامه سرا از 3 بخش تشکیل شده است:
1- کارشناسان مجموعه که ارتباط بین شما و سایر متخصصین هستند
2- محققین و پژوهشگرانی که به شما در نگارش کتاب یاری می رسانند و با شما همکاری می کنند.
3- متخصصین با تجربه در زمینه چاپ، نشر و بازریابی کتاب
چنین طیف گسترده ای از نیرو های فنی سبب گشته پایان نامه سرا به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه ها در حوزه چاپ کتاب های دانشجویان شناخته گردد. در واقع سابقه چندین ساله این مجموعه و اعتماد محققین به این دپارتمان پشتوانه ما در انجام خدماتی بهتر به علاقه مندان می باشد.

4 پاسخ به “چاپ کتاب”

    • بسته به تعداد تیراژ درخواستی شما، سایز کتاب، ورق استفاده شده برای چاپ و خیلی پارامترهای مختلف قیمت متغیر است برای اطلاع دقیق تر از قیمت چاپ کتاب از طریق سفارش چاپ کتاب درخواست دهید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیریند و بسته به سفارش شما قیمت دهی کنند.

  1. آیا شما کار نگارش کتاب رو هم انجام میدین؟ یا فقط فایل کتاب رو از متقاضی می گیرین و کتاب رو چاپ می کنین؟
    اگر کار نگارش رو هم انجام میدین، هزینه اش رو می خواستم سوال کنم که چقدره؟ آیا صفحه ای حساب میشه یا نه؟
    با تشکر

    • سلام کار نگارش کتاب توسط متخصص رشته مربوطه انجام میگردد و بسته موضوع و حجم کار متخصص قیمت میدهد. در مرحله بعد قرار دادی برای چاپ بسته می شود که چاپ تماما توسط خود موسسه انجام میگردد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *