انجام پایان نامه رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع ارشد و دکتری

رشته مهندسی کامپیوتر در ابتدا توسط دانشکده های علوم پایه تحت عنوان انفورماتیک ارائه می شد. هم اکنون این رشته یکی از رشته های مهم مهندسی است که در مقطع کارشناسی شامل دو گرایش اصلی نرم افزار و سخت افزار است. همچنین در مقاطع بالاتر این رشته شامل گرایش های: نرم افزار، سخت افزار، الگوریتم و مخاسبات، معماری کامپیوتر و هوش مصنوعی است. انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر در هر یک از این گرایشها نیازمند گذراندن دروس تخصصی گرایش بوده و لذا این گرایشها هم به لحاظ دروس ارائه شده و هم به لحاظ پایان نامه با هم تفاوت اساسی دارند.

پایان نامه مهندسی کامپیوتر پایان نامه رشته مهندسی کامپیوتر

امروزه با توجه به زندگی ماشینی روند رو به رشد استفاده از کامپیوتر، سبب ایجاد موقعیت های اشتغال فراوان برای فارغ التحصیلان این رشته شده است تا آن ها بتوانند در قالب شرکتهای تولیدکننده نرم افزار و قطعات کامپیوتری، شرکتها و مؤسسات خدماتی و مراکز آموزشی مشغول به کار شوند. با توجه به پیشرفت آهسته کشورمان نسبت به جامعه جهانی در زمینه فناوری های کامپیوتری، نیاز به مهندسین خلاق و توانمند در این زمینه در سالهای اخیر کاملاً احساس میشود.راه دیگری که پیش روی فارغ التحصیلان این رشته است ادامه ی تحصیل در مقاطع بالاتر کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه های معتبر ایران و خارج از کشور است.رشته هایی مانند مهندسی کامپیوتر(سخت افزار و نرم افزار)، علوم کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات همگی با گرایشهای تخصصی متعدد مسیری فراروی فارغ التحصیلان این رشته ها برای ادامه تحصیل هستند.

همین گستردگی رو به رشد زمینه های مختلف در این رشته سبب شده است که دانشجویان آن برای انتخاب گرایش و زمینه تحقیقاتی شان در مقاطع تحصیلات تکمیلی گاها به مشکل بربخورند. همینجاست که نقش یک مشاور در بزرگترین انتخاب زندگی علمی یک دانشجو مشخص می شود. انتخاب موضوع پایان نامه یکی از این انتخاب هاست. در این قدم علاوه بر انتخاب موضوع مناسب باید امکان سنجی هایی درباره چگونگی انجام آن در کشور، هزینه ی انجام و مواردی از این دست مورد بررسی قرار بگیرند.در زمینه مهندسی کامپیوتر موسسه پایان نامه سرا با کمک اساتید این رشته قادر به ارائه خدمات نوشتن پروپوزال مهندسی کامپیوتر، انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر و پروژه های تحقیقاتی در مقاطع ارشد و دکتری است.

گرایش های رشته مهندسی کامپیوتر

 • معماری سیستم های کامپیوتری
 • هوش مصنوعی و رباتیک
 • نرم افزار
 • الگوریتم و محاسبات

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر

برای دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر

خدمات موسسه پایان نامه سرا در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه مهندسی کامپیوتر

 • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه مهندسی کامپیوتر
 • نوشتن پروپوزال مهندسی کامپیوتر
 • انجام پروژه های کلاسی رشته مهندسی کامپیوتر
 • انجام پایان نامه کارشناسی دکتری کامپیوتر
 • تحلیل آماری پایان نامه مهندسی کامپیوتر
 • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایان نامه مهندسی کامپیوتر
 • انجام فصل چهار (4) پایان نامه مهندسی کامپیوتر
 • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایان نامه مهندسی کامپیوتر

انجام پایان نامه مهندسی کامپیوتر در موسسه پایان نامه سرا

موسسه پایان نامه سرا فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته مهندسی کامپیوتردر کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه کامپیوتر بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه کامپیوتر از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

نام، نام خانوادگی

گرایش رشته*

موبایل*

ایمیل

اگر فکر می کنید توضیحات بیشتری در مورد سفارشتان نیاز هست، بفرمایید.


4 پاسخ به “انجام پایان نامه رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع ارشد و دکتری”

 1. آیا امکان رویت رزومه کارشناس و یا نمونه کار انجام شده توسط او در حیطه موضوع وجود دارد؟
  آیا امکان ارتباط با کارشناس وجود دارد؟
  ایا امکان برگزاری جلسه با کارشناس برای جمع بندی موضوع با توجه به علاقه و اهداف دانشجو وجود دارد؟
  کیفیت کار را چگونه تضمین میکنید؟ کاملا پژوهشی بودن – تکراری نبودن و قابلیت استخراج حداقل یک مقاله isi در قرارداد قید میشوند؟
  ایا امکان دریافت گزارش پیشرفت مرحله به مرحله وجود دارد؟
  نرم اقزار مورد استفاده برای انجام کار چیست؟
  آموزش چگونه است؟
  پروپوزال و کل کار در فرمت دانشگاه نوشته میشود؟
  آیا اسلاید ها ارایه میشوند؟

  • با سلام
   بله امکان مشاهده رزومه متخصیصن برای مشتریان وجود دارد. موسسه به عنوان نماینده مرضی الطرفین، مبالغ دریافتی از دانشجو را تا زمان تایید دانشجو طبق قرارداد به عنوان امانت نگه داشته و بعد از احراز شرایط عدم تکراری بودن و کیفیت مناسب حق الزحمه استاد پرداخته می شود. در صورت وجود هر مشکل و اصلاحی دانشجو اصلاحات مورد نظر را در زمان مقرر اعلام نموده و متخصص در زمان مقتضی اعمال نموده و تا رضایت کامل دانشجو این روند ادامه دارد. کلاسهای آموزشی در محل موسسه برگزار می گردد، معمولا برای پایان نامه ارشد 6 ساعت کلاس آموزشی طبق قرار داد تعهد داده می شود. ارتباط با متخصص در تمامی مراحل وجود دارد خواه حضوری خواه از طریق برگزاری کنفرانس تلفنی. پروپوزال و پایان نامه در فرمت دانشگاه هم انجام میشود که حتما باید در قرارداد ذکر شود. اسلاید هم در صورت سفارش دانشجو به قرار داد اضافه شده و هزینه جدایی دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *