انجام پایان نامه رشته علوم کامپیوتر در مقطع ارشد و دکتری

پایان نامه علوم کامپیوتر
پایان نامه علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری قادر به حل مشکلات زیادی از نرم افزارهای صنعتی و پیچیده است. به همین علت معمولا همکاری خوبی بین صنعت و دانشگاه جهت راهبری پایان نامه علوم کامپیوتر به نحوی که مشکلات صنعت را حا نماید، در کشور در حال انجام است.
علوم کامپیوتر به مجموعه تکنیک¬ها و فنونی اتلاق می گردد که زیربنای نظری، طراحی و ساخت رایانه را در بر می¬گیرد. در حقیقت به گفته پیتر جی. دنینگ علوم کامپیوتر پاسخ به این سوال است: چه چیزی می توان خودکار انجام گردد؟
از نظر عامه تفاوتی بین علوم کامپیوتر و سایر فعالیتهای مرتبط با کامپیوتر که منجر به کسب درآمد می شود، وجود ندارد. حال آنکه علوم کامپیوتر یکی از علوم پایه ای بوده و در آن خصوصیاتی مه برنامه های کامپیوتری بر حسب آن نوشته می شوند بررسی می گردد. چهار عرصه اساسی این رشته طبق تعریف جامعه علوم کامپیوتر موسسه مهندسین برق و الکترونیک و انجمن سیستمهای اطلاعاتی عبارتند از: نظریه محاسبات، الگوریتمها و ساختمان داده، زبان‌های برنامه سازی و معماری رایانه.
علوم کامپیوتری زمینه های مختلفی چون مطالعات نظری روی الگوریتم‌ها و محدودیت محاسبات گرفته تا مسائل کاربردی از جمله ساخت سخت‌افزار و نرم‌افزار رایانه‌ها را شامل می‌شود.
در بسیاری از کشورهای پیشرو در زمینهٔ علوم کامپیوتر، مثل ایالات متحده آمریکا و کشورهای اروپایی، رشتهٔ علوم کامپیوتر رشتهٔ اصلی در زمینهٔ علوم و مهندسی کامپیوتر و سیستم‌های اطلاعاتی است. در کنار این رشته، رشته‌هایی مانند مهندسی کامپیوتر  که بسیار مرتبط با مهندسی برق است  و سیستم‌های اطلاعاتی برای علاقه‌مندان وجود دارد.
در این کشورها، معمولاً مهندسی نرم‌افزار زمینه‌ای در علوم کامپیوتر است؛ حال آن‌که مهندسی کامپیوتر، که راجع به‌سخت‌افزار و معماری کامپیوتر است به‌صورت مستقل و معمولاً در دانشکده‌هایی در کنار مهندسی برق ارائه می‌شوند.
ابن رشته در ایران نیز جزو رشته های تخصصی داشنگاهی محسوب شده و در رتبه‌بندی شانگهای، دانشگاه‌های تهران، صنعتی امیرکبیر و شریف در بین’ ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان’ در زمینهٔ علوم کامپیوتر هستند
به طور کلی رشته علوم کامپیوتر به منظور حل موثر مسائل به عنوان یکی از رشته های پرطرفدار و کاربردی در دانشگاه های ایران دانشجو می پذیرد. دروس این رشته فراتر از دروس رشته کامپیوتر بوده و چگونگی مطالعه، مدیریت و پردازش اطلاعات شاکله اصلی این رشته را تشکیل می دهد.
اهم خدمات موسسه پایان نامه سرا د این رشته شامل موارد زیر است:
– نوشتن پروپوزال ارشد و دکتری علوم کامپیوتر
– انجام پایان نامه علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد
– انجام رساله دکتری علوم کامپیوتر
– مشاوره و انجام پروژه های تحقیقاتی و درسی علوم کامپیوتر
دانشجویان متقاضی خدمات موسسه می توانند از طریق سایت موسسه در بخش سفارش، درخواست خود را ثبت نمایند تا پس از بررسی کارشناسان و اساتید موسسه جهت عقد قرار داد اقدام گردد.

2 پاسخ به “انجام پایان نامه رشته علوم کامپیوتر در مقطع ارشد و دکتری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *