انجام پایان نامه علوم تربیتی در مقطع ارشد و دکتری

انجام پایان نامه علوم تربیتی
رشته علوم تربیتی از زیر شاخه های علوم انسانی است. این علم به مولفه های مختلف آموزش و پرورش بشر می پردازد. ترم “آموزش و پرورش” منحصر به فرد، زمان یا مکان خاصی نبوده و مخاطب آن انسان است. انواع آموزش شامل آموزش عمومی، آموزش کارکنان، خودآموزی، سوادآموزی بزرگسالان، آموزش عالی، آموزش مجازی و آموزش الکترونیک است. این رشته در واقع یکی از علوم میان رشته ای است که در آن فلسفه، اقتصاد، مدیریت، روانشناسی، آمار و جامعه شناسی دخیل هستند. به عنوان مثال می توان به زیر شاخه های این رشته مانند روانشناسی تربیتی، اقتصاد آموزش عالی و … اشاره کرد. انجام پایان نامه علوم تربیتی بیشتر به تحلیل داده های مربوط به امور آموزشی که بیشتر از مدارس، دانشگاه ها، سازمان های دولتی و …جمع آوری شده اند می پردازد و سعی دارد با تحلیل درست داده ها، رویکردهای جدید آموزشی ارائه دهد.
رشته علوم تربیتی در کشور ایران توسط اساتید برجسته این رشته دکتر محمد باقر هوشیار، دکتر عیسی صدیق و دکتر اسدالله بیژن بنیانگذاری شد. رشته علوم تربیتی در ایران در مقطع کارشناسی در چهار گرایش : تکنولوژی آموزشی، آموزش پیش دبستانی و دبستانی ، مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی و آموزش و پرورش کودکان استثنایی و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های برنامه ریزی آموزشی ، آموزش و پرورش تطبیقی ، برنامه ریزی درسی ، تحقیقات آموزشی ، آموزش و پرورش استثنایی ، روانشناسی تربیتی ، آموزش بزرگسالان ، آموزش و بهسازی منابع انسانی ، تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت ، تکنولوژی آموزشی ، مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی، سنجش و اندازه گیری در آموزش و پرورش و در مقطع دکتری در رشته های تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت ، برنامه ریزی درسی ،روانشناسی تربیتی ، سنجش آموزش ، برنامه ریزی توسعه آموزش عالی ، برنامه ریزی درسی در آموزش عالی ، مدیریت آموزش عالی ، اقتصاد آموزش عالی، برنامه ریزی آموزش از راه دور ارائه می شود.

گرایش های رشته علوم تربیتی:

متخصصین موسسه پایان نامه سرا در زمینه های زیر قادر به انجام پایان نامه رشته علوم تربیتی هستند:

 • برنامه ریزی درسی
 • تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش
 • مدیریت آموزشی
 • آموزش و بهسازی منابع انسانی
 • آموزش بزرگسالان
 • تحقیقات آموزشی
 • تکنولوژی آموزشی
 • مدیریت و برنامه ریزی آموزش عالی

انجام پایان نامه علوم تربیتی در موسسه پایان نامه سرا

موسسه پایان نامه سرا فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری با بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته علوم تربیتی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه علوم تربیتی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه علوم تربیتی از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد رشته علوم تربیتی

برای دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی ارشد می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد رشته علوم تربیتی

 

6 پاسخ به “انجام پایان نامه علوم تربیتی در مقطع ارشد و دکتری”

 1. با سلام و عرض ادب هزینه ی پروپزال و 5 فصل پایان نامه که همان صفر تا صد پایان نامه علوم تربیتی میتوان عنوان کرد چقدر هزینه دارد.ممنون

 2. سلام ببخشید شما می توانید یه موضوع پایان نامه رشته علوم تربیتی گرایش آموزش بزرگسالان بدین و قیمت موضوع چقدر میشه ؟ با تشکر

  • با سلام
   بله. برای حفظ حقوق موضوع شما، لطفا از طریق سایت بخش سفارش اقدام نمایید. موضوع در صورتیکه با پروپوزال باشد هزینه اضافی ندارد.

 3. با سلام من یه موضوع پایان نامه علوم تربیتی گرایش آموزش بزرگسالان می خواستم چه جوری باید اقدام کنم و اینکه قیمت چند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *