انجام پایان نامه زبان انگلیسی درمقطع ارشد و دکتری

پایان نامه ارشد زبان انگلیسی
موسسه پایان نامه سرا در زمینه رشته زبان انگلیسی در سه شاخه یا گرایش اصلی آمادگی ارائه خدمات مشاوره و نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه
برای دانشجویان محترم توسط موسسه قابل ارائه است:
– مشاوره جهت انتخاب موضوع
– نگارش پروپوزال
– انجام پایان نامه زبان انگلیسی
– استخراج مقاله و کتاب از پایان نامه

گرایش های رشته زبان انگلیسی:

  • آموزش زبان انگلیسی
  • زبان و ادبیات انگلیسی
  • مترجمی

انجام پایان نامه رشته زبان انگلیسی در موسسه پایان نامه سرا

موسسه پایان نامه سرا فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری با بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته زبان انگلیسی در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه زبان انگلیسی بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه زبان انگلیسی از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

فن ترجمه

ترجمه, پیوند ورابطه ای است فرهنگی بین مردمانی که هم زبان نیستند و ابزاری است برای انتقال اندیشه ها ,خواست ها , آیین ها , هنرها , دانش هاوغیره, از زبانی به زبان دیگر.ترجمه در ایران دارای سابقه طولانی می باشد و به ایران پیش ازاسلام برمی گردد(احمدی گیوی, 1374).آثاری از زبانهای مختلف از قبیل :سریانی, یونانی وسانسکریت به فارسی میانه (پهلوی) ترجمه شده است , مانند کلیله و دمنه که از اصل سانسکریت به فارسی میانه(پهلوی) ترجمه شده است. در سال های اخیرموج ترجمه شدت گرفته است و عمدتا از زبان انگلیسی به زبان فارسی صورت می گیرد.
در ترجمه چند شرط و اصل مهم هست که باید مورد توجه قرار گیرد, ازجمله آن هااست:
1-تسلط مترجم به هررو زبان , اگرمترجم به حد کافی از دو زبان نداند, ممکن است نتواند توفیق لازم را کسب کند.
2-رعایت امانت داری در ترجمه , یعنی تمام نکات و مطالب کتاب , مقاله یا هر نوشته دیگر را در کمال صداقت ترجمه کند و ازآن چیزی نکاهد, نیفزاید یا تغییر ندهد.
3-تسلط علمی مترجم به موضوعی که قصد ترجمه کتاب یا مقاله را دارد.

گزینش کتاب یا مقاله برای ترجمه

روش های ترجمه

مراحل ترجمه

9 پاسخ به “انجام پایان نامه زبان انگلیسی درمقطع ارشد و دکتری”

    • با سلام باز بستگی به موضوع دارد، برای تعیین دقیق قیمت توسط متخصصین، روی سایت موسسه در بخش سفارش، ثبت سفارش نمایید تا متخصصین در کمترین زمان قیمت و زمان لازم برای انجام پروژه را به اطلاع شما برسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *