انجام پایان نامه رشته جغرافیا در مقطع ارشد ودکتری

جغرافیا علمی است که به مطالعه روابط و محیط زندگی جوامع بشری اهمیت ویژه ای می دهد. جغرافیا به طور اخص درباره آب و هوا، پوشش گیاهی، خاک و فرآورده های آن، پدیده های مختلف در هر منطقه از کره زمین گفتگو می کند. گرایشهای اساسی جغرافیا عبارتند از جغرافیای طبیعی، جغرافیای انسانی، زمین شناسی و زمین ریخت شناسی. پژوهشگران رشته جغرافیا به دنبال ایجاد تعامل بهتر بین انسان و محیط بوده و برای زندگی بشری اهمیت بسیاری قائل می باشند . بنابراین آنچه مهم است تربیت محققین این رشته است که از طریق دانشگاه ها در قالب دوره های تحصیلات تکمیلی و انجام پایان نامه رشته جغرافیا ارائه می گردد. در کشور ایران نیز این رشته مورد توجه دانشگاه ها بوده و در مقاطع تحصیلات تکمیلی و در کلیه گرایشها به تربیت محقیق و پژوهشگر پرداخته می شود.

پایان نامه ارشد جغرافیا
ابن رشته در مقطع کارشناسي در چهار گرایش: جغرافياي طبيعي، جغرافياي انساني، کارتوگرافي و جغرافيا سياسي – نظامي ارائه مي شود و گرايشهاي جغرافياي طبيعي و انساني خود شامل گرايشهاي متعددي هستند. البته تفاوت گرایشها تنها در 8 واحد درسی تخصصي است. لیکن در انجام پایان نامه رشته جغرافیا، گرایش تاثیر زیادی در تعیین مسیر مطالعاتی دارد. مانند سایر رشته ها در حوزه تحصیلات تکمیلی آنچه بیش از واحدهای درسی اهمیت دارد کیفیت پژوهش در انجام پایان نامه رشته جغرافیا است. لذا دغذغه اصلی دانشجویان این رشته کیفیت انجام پایان نامه است.

گرایش های در حوزه تخصصی اساتید موسسه برای انجام پایان نامه رشته جغرافیا

a- جغرافيا گرایش برنامه ريزي روستايي
b- جغرافيا گرایش برنامه ريزي شهري – ناحيه اي
c- جغرافیا گرایش اقليم شناسي
d- جغرافیا گرایش هيدرولوژي
e- جغرافیا گرایش ژئومورفولوژي
f- جغرافیا گرایش برنامه ريزي توريسم
g- جغرافیا گرایش جغرافياي سياسي- نظامي

خدمات موسسه پایان نامه سرا در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه جغرافیا

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه جغرافیا
  • نوشتن پروپوزال جغرافیا
  • انجام پروژه های کلاسی رشته جغرافیا
  • انجام پایان نامه کارشناسی دکتری جغرافیا
  • تحلیل آماری پایان نامه جغرافیا
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایان نامه جغرافیا
  • انجام فصل چهار (4) پایان نامه جغرافیا
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایان نامه جغرافیا

انجام پایان نامه جغرافیا در موسسه پایان نامه سرا

موسسه پایان نامه سرا فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته جغرافیا در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه جغرافیا بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه جغرافیا از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

نام، نام خانوادگی

گرایش رشته*

موبایل*

ایمیل

اگر فکر می کنید توضیحات بیشتری در مورد سفارشتان نیاز هست، بفرمایید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت پایان نامه سرا بنا به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ 1 مرداد ماه 1396 دیگر هیچ فعالیت در زمینه پایان نامه، مقاله و حتی ترجمه و چاپ کتاب ندارد. کلیه مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را به ما سپرده اند می‌توانند از طریق ایمیل payannamehsara@gmail.com جهت کنسل نمودن کار و عودت مبلغ پرداختی با ما در ارتباط باشند.
در حال حاضر ما در زمینه تبلیغ در گوگل و سایت استخدام فعالیت می‌کنیم.