مقدمه مقاله: طراحی صحنه تأتر

در توليدات نمايشي و تئاتر، روندي وجود دارد به نام تنظيم صحنه، که جهت توصيف يک موقعيت به کار مي رود، تا مخاطب آن چه اتفاق ميفتد را بهتر درک نمايد. تنظيم نمودن صحنه، در واقع، زمينه ساز آن چيزيست که بايد در طول باقي نمايش انتظار داشت. مقدمه يک مقاله نيز همين نقش را دارد در واقع، مقدمه اي که به شکلي مناسب در يک مقاله علمي نوشته شده باشد، ذهن خواننده را همچون صحنه تئاتر براي چيزي که در ادامه مقاله ارائه خواهد شد آماده مي کند. يک مقاله بايستي با توصيف آن چه اتفاق ميفتد، يا آن چه اتفاق افتاده (محتوا) آغاز شده و با ارائه يک نگاه اجمالي از آن چه در ادامه مقاله (طرح) وجود دارد، پايان يابد.

شايد نوشتن مقدمه يک مقاله علمي ساده به نظر برسد، چرا که به ظاهر نيازمند ارائه جزئيات خيلي دقيق در خصوص روش ها، نتايج يا بررسي نتايج نمي باشد. علاوه بر اين، مقدمه معمولا دقيقا پس از چکيده قرار گرفته، که در آن شما محتوا را براي خواننده يک بار خلاصه نموده ايد. با اين حال، در واقعيت نوشتن يک مقدمه مناسب نيازمند صرف زمان و تفکر بسيار است. در اين فصل اطلاعاتي در خصوص ساختار يک مقدمه مناسب و نحوه اجتناب از مشکلات شايعي که سردبيران نشريات علمي در نسخه هاي اوليه ارائه شده توسط نويسندگان مشاهده مي نمايند، ارائه خواهد شد.

1. مقدمه ي مخروطي
2. عبارات انتقالي
3. انواع مطالعات
4. طول مقدمه و همپوشاني آن با ساير بخشها
5. سازگاري و مطابقت با ديگر بخش ها
6. سخن آخر

سایت پایان نامه سرا بنا به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ 1 مرداد ماه 1396 دیگر هیچ فعالیت در زمینه پایان نامه، مقاله و حتی ترجمه و چاپ کتاب ندارد. کلیه مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را به ما سپرده اند می‌توانند از طریق ایمیل payannamehsara@gmail.com جهت کنسل نمودن کار و عودت مبلغ پرداختی با ما در ارتباط باشند.
در حال حاضر ما در زمینه تبلیغ در گوگل و سایت استخدام فعالیت می‌کنیم.