انجام پایان نامه رشته کتابداری در مقطع ارشد و دکتری

کتابداری به بررسی روش های مختلف گردآوری منابع اطلاعاتی، بازیابی این منابع و تولید آن می پردازد. به این ترتیب دانش کتابداری سعی در صرفه جویی در وقت خواننده دارد. این دانش دو توسعه بزرگ را تا کنون تجربه کرده است. اولین جهش توسعه ای این رشته در سال 1970 و با اختراع ریز رایانه ها اتفاق افتاد. دومین توسعه این علم در سال 1990 و با اختراع وب رخ داد که در آن، فن آوری نوین وب وارد عرصه کتابخانه ای و کتابداری شد. به این ترتیب کلمه کلیدی اطلاعات و اطلاع رسانی نیز وارد این رشته شد. در حال حاضر محققین و دانشجویان تحصیلات تکمیلی این رشته با انجام پژوهش در غالب پایان نامه کتابداری وظیفه پیشرفت و توسعه این رشته را بر عهده دارند.

پایان نامه ارشد کتابداری
کتابداری وظیفه تریبت افرادی را برای کتابخانه‌ها و مراکز اطلاع رسانی بر عهده دارد. کار فارغ التحصیلان این رشته این است که اطلاعات را به شکل چاپی و الکترونیکی ثبت، ضبط، سازماندهی و گرد آوری می‌کنند. این رشته در ایران از 65 سال پیش در دانشگاه تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. همزمان با گسترش وب و فن آوری های رایانه ای، زیر شاخه های جدید “اطلاع شناسی” و “وب شناسی” به این رشته اضافه شده است. هم اکنون رشته کتابداری در ایران در حال تربیت دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی است تا روند توسعه پایدار آن ادامه پیدا کند. اما آنچه در مقاطع تحصیلات تکمیلی اهمیت پیدا می کند، علاوه بر واحدهای درسی،انجام پایان نامه کتابداری است که دغدغه اصلی دانشجویان این رشته است.

خدمات موسسه پایان نامه سرا در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه کتابداری

  • جستجو مقالات معتبر برای انتخاب موضوع پایان نامه کتابداری
  • نوشتن پروپوزال علوم کامپیوتر
  • انجام پروژه های کلاسی رشته کتابداری
  • انجام پایان نامه کارشناسی دکتری کتابداری
  • تحلیل آماری پایان نامه کتابداری
  • نوشتن مرور ادبیات و فصل دوم (2) پایان نامه کتابداری
  • انجام فصل چهار (4) پایان نامه کتابداری
  • نوشتن نتیجه گیری و فصل پنجم (5) پایان نامه کتابداری

انجام پایان نامه کتابداری در موسسه پایان نامه سرا

موسسه پایان نامه سرا فعال در زمینه انجام پایان نامه ارشد مفتخر است اکنون با همکاری بسیاری از اساتید و فارغ التحصیلان رشته کتابداری در کلیه گرایش ها در مقاطع ارشد و دکتری به مشاوره و انجام پایان نامه کتابداری بپردازد. شما دانشجوی عزیز برای دریافت مشاوره و یا درخواست سفارش انجام پایان نامه کتابداری از طریق لینک سفارش پایان نامه اقدام نمایید و یا فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید. ما در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

نام، نام خانوادگی

گرایش رشته*

موبایل*

ایمیل

اگر فکر می کنید توضیحات بیشتری در مورد سفارشتان نیاز هست، بفرمایید.

متن تصویر را وارد کنید.

captcha

2 پاسخ به “انجام پایان نامه رشته کتابداری در مقطع ارشد و دکتری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *