نگارش، اکسپت و چاپ مقاله isi ، علمی پژوهشی و scopus

یکی از مهمترین راه های رساندن اطلاعات و یافته های پژوهشی به جامعه علمی نگارش مقالات علمی است. با توجه به افزایش نیاز جهت نگارش مقالات به صورت استاندارد و بالا بردن سطح دانش و آگاهی محققان از فن نگارش مقالات و انتخاب ژورنال متناسب با مقالات نگاشته شده، دپارتمان مقالاتِ مجموعه پایان نامه سرا از آغاز فعالیت این موسسه در تلاش بوده است تا با جلب همکاری متخصصین و اساتید داخل و خارج کشور که در ژورنالهای معتبر، مقالات ارزشمندی را به چاپ رسانده اند از تجارب گرانبهای این عزیزان بهره برده و خدمات با ارزشی را به علاقه مندان ارائه دهد. متخصصین این مجموعه قادرند به شما در زمینه نگارش و تصحیح مقالات، انتخاب ژورنال مناسب، ارسال مقاله برای ژورنال مناسب، پاسخ به نظرات و سئوالات داورهای ژورنال و همچنین دریافت نامه اکسپتنس و چاپ مقالات یاری رسانند. جهت سفارش نگارش مقاله isi و یا دریافت نامه پذیرش و چاپ مقالات isi خود می توانید با مراجعه به قسمت ثبت سفارش خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایید.

درباره نگارش مقالات

يک مقاله علمي گزارش سازماندهي شده اي از فرضيات، دادهها و نتايج مي باشد که قصد دارد به خواننده چيزي بياموزد. مقالات بخش مرکزي تحقيقات مي باشند. اگر تحقيقات شما منجر به يک مقاله ي علمي نشود همچون زماني است که اصلا تحقيقاتي صورت نگرفته است. ((جالب و تاليف نشده)) معادل ((هيچ)) است. در ادامه خواهید دید رمز و رازهای نگارش یک مقاله موفق و حرفه ای چیست

نگارش مقاله: در جستجوی گنج

 

نگارش مقاله: در جستجوی گنج

 

عنوان مقاله: ویترین فروشگاه

 

عنوان مقاله: ویترین فروشگاه

 

چکیده مقاله: سخنرانی آسانسوری

 

چکیده : سخنرانی آسانسوری

 

مقدمه مقاله: طراحی صحنه تأتر

 

مقدمه مقاله: طراحی صحنه تأتر

 

بخش مواد و روش ها: دستور آشپزی

 

بخش مواد و روش ها: دستور آشپزی

 

بخش نتایج: سهام یک شرکت

 

بخش نتایج: سهام یک شرکت

 

بحث و نتیجه گیری: دفاعیه نهایی در دادگاه

 

بحث و نتیجه گیری: دفاعیه نهایی در دادگاه

 

مراجع و منابع

 

مراجع و منابع

 

4 پاسخ به “نگارش، اکسپت و چاپ مقاله isi ، علمی پژوهشی و scopus”

 1. با سلام
  هزینه نگارش مقاله ISI شیمی حدودا چقدر است؟ فقط نگارش مقاله و نه چاپ آن.
  همین طور آیا سفارش نگارش پایان نامه شیمی هم پذیرفته می شود؟

  • با سلام هزینه نگارش مقاله بسته به اینکه در چه سطحی مقاله ISI بخواهید و بسته به موضوع متغیر است ولی تقریبا بین 700 تا 1500 متغیر است.
   بله در خصوص پایان نامه از صفر تا صد شامل نگارش پروپوزال انجام اصلاحات احتمالی تا ثبت نهایی، انجام پایان نامه و کلیه اصلاحات احتمالی، پاورپوینت، جلسات آموزشی تا 6 ساعت و پشتیبانی تا دفاع برای شما قابل انجام است.

 2. با سلام.هزینه و مدت زمان لازم برای چاپ مقاله علمی پژوهشی در مجلات داخلی معتبر چقدر است؟ آیا انجام امور مربوط به چاپ مقاله در کمترین زمان ممکن برای شما مقدور هست؟
  بنده مقاله آماده دارم ولی تا اسفند ماه بیشتر فرصت ندارم برای ارائه به دانشگاه
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • با سلام بله، با موسسه تماس بگیرید لیست ژورنالهایی که قادر به چاپ مقاله در آنها هستیم همراه هزینه پذیرش و چاپ را در اختیارتان قرار میدهیم.
   با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *