سامانه مشاوره ثبت اختراع

آشنايي با مرکز

مرکز تحقيقات کارآفرين پایان نامه سرا در مجموعه خود با محوريت مالکيت فکري و ثبت اختراعات کشور فعاليت خود را آغاز نموده و مفتخر است در اين سال ها خدمات ارزنده اي به جامعه مخترعين و نخبگان علمي کشور ارائه نموده است. ارائه خدمات مشاوره ثبت اختراع به صد ها مخترع از اقصی نقاط کشور و پاسخگويی و مشاوره رايگان به بيش از 1200 تماس تلفني مخترعين از جمله نکات قابل توجه در کارنامه درخشان اين مرکز مي باشد.

سامانه مشاوره ثبت اختراع

اهميت تدوين و تکميل مدارک ثبت اختراع در استحکام چارچوب حقوقي آن و همچنين ضرورت بهره گيري از متخصصين حوزه مالکيت فکري و ثبت اختراع در اين مهم ما را بر آن داشت تا با راه اندازي اين سامانه ، راهگشاي مخترعين عزيز باشيم.
به اين ترتيب مخترع با استفاده از مشاوره هاي تخضصي مدارک ثبت اختراع خود را تدوين و با ارسال از طريق اين سامانه بدون نياز به مراجعه حضوري  , توسط کارشناس فرايند ثبت اختراع را به انجام مي رساند. البته تلاش هاي اداره محترم ثبت اختراع و اداره کل مالکيت صنعتي کشور در الکترونيکي نمودن بخشي از فرايند ثبت اختراع در خور توجه است که اين سامانه با ارائه خدمات ثبت ، تکميل مدارک ثبت اختراع ، مشاوره ، نقشه کشي فني اختراع و … مکمل اين تلاش گرديده است.

مزایای ثبت اختراع

1- تاسیس شرکت دانش بنیان و همچنین حمایت های مالی آن ,

2- معاف از مالیت برای شرکت های دارای بخش تحقیق و توسعه  2 تا 5 سال

3-ورود به سازمان بنیاد نخبگان کشوری با ثبت 2 اختراع

4-معافیت های خدمت سربازی 12 الی 19 ماه

5- ارتقاء پایه و رتبه اساتید محترم دانشگاهی

6-جذب هیئت علمی

7- امتیاز تمام و کمال  برای پذیرش در دانشگاه های خارجی

8- امتیاز 10 نمره برای مصاحبه دکتری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایت پایان نامه سرا بنا به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ 1 مرداد ماه 1396 دیگر هیچ فعالیت در زمینه پایان نامه، مقاله و حتی ترجمه و چاپ کتاب ندارد. کلیه مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را به ما سپرده اند می‌توانند از طریق ایمیل payannamehsara@gmail.com جهت کنسل نمودن کار و عودت مبلغ پرداختی با ما در ارتباط باشند.
در حال حاضر ما در زمینه تبلیغ در گوگل و سایت استخدام فعالیت می‌کنیم.