ارسال مقاله

ژورنالها شیوه های مختلفی را جهت دریافت مقالات از نویسندگان آنها در نظر می گیرند. به طور کلی شیوه دریافت مقالات توسط ژورنالها را می توان به 3 دسته تقسیم نمود: 1) سیستم سابمیت آنلاین: در شیوه شما از طریق درگاهی که برای سابمیت مقالات در نظر گرفته شده می بایست ثبت نام کنید و سپس طبق مراحلی که برای ژورنالها و ناشر های مختلف متفاوت است مقاله خود را برای ژورنال ارسال نمایید. 2) ارسال از طریق ایمیل: در این شیوه شما مقاله تان را به همراه یک نامه برای ادیتور ژورنال ارسال می کنید 3) در تعداد معدودی از ژورنالها ارسال مقاله به صورت پستی صورت می گیرد.
با توجه به اینکه امروزه ارسال مقالات در بیشتر ژورناها به صورت آنلاین صورت می گیرد و این سیستم ها معمولا از پیچیدگی خاصی برخوردارند و مدارک تکمیلی نیز در کنار اصل مقاله می باید برای ژورنال ارسال شود، موسسه پایان نامه سرا این امکان را برای علاقه مندان فراهم آورده تا با تهیه مدارک تکمیلی همچون نامه اولیه (Cover Letter)، بیان نقاط قوت (Highlights)، داورهای پیشنهادی (Suggested referees)، داورهای غیر پیشنهادی (Oppose referees) چکیده تصویری (Graphical abstract) و … مقالات شما را برای ژورنالهای انتخابی توسط شما ارسال نماید.
برخی خدمات ما در زمینه ارسال یا سابمیت مقالات عبارتند از:
– بررسی اولیه مقالات و انطباق آنها با استانداردهای ذکر شده در بخش راهنمای نویسندگان ژورنال مورد نظر از نظر تعدا کلمات، شیوه نگارش، بخش بندی مقاله، نوع چکیده و …
– تغییر فرمت مقاله بر مبنای فرمت مورد پذیرش ژورنال و همچنین فرمت رفرنس دهی در ژورنال همچون APA، MLA، شیکاگو، ونکور، هاروارد و …
– تهیه مدارک تکمیلی و پیشنهاد داور
– ثبت نام کاربر در ژورنال و سابمیت مقاله برای ژورنال
– رایزنی با ادیتور ژورنال
– ارائه رسید ارسال از سوی ژورنال به دانشجو ( Approved PDF)
– پیگیری پس از ارسال مقاله و ارائه نظرات داوران به دانشجو

سایت پایان نامه سرا بنا به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی، از تاریخ 1 مرداد ماه 1396 دیگر هیچ فعالیت در زمینه پایان نامه، مقاله و حتی ترجمه و چاپ کتاب ندارد. کلیه مشتریانی که قبل از این تاریخ کار خود را به ما سپرده اند می‌توانند از طریق ایمیل payannamehsara@gmail.com جهت کنسل نمودن کار و عودت مبلغ پرداختی با ما در ارتباط باشند.
در حال حاضر ما در زمینه تبلیغ در گوگل و سایت استخدام فعالیت می‌کنیم.